Přihlásit se

Živé sportovní přenosy: velký přehled online streamů

Dokonalý přehled sportovních přenosů na jednom místě! Zjistěte, jaké jsou možnosti živého sledování nejen fotbalových či hokejových utkání. Potěšíme milovníky tenisu, basketbalu, baseballu, házené a mnohých dalších sportů. V přehledu zjistíte, jaké sportovní kanály stojí za to sledovat, kolik vás to bude stát a kde narazíte na širokou nabídku sportovních online streamů ZDARMA!

Živé přenosy

Určitě to dobře znáte. Máte vsazeno a chcete sledovat sportovní zápas živě, abyste si dopřáli pořádnou dávku emocí a trochu se u zápasu vynervovali (mluvíme z vlastní zkušenosti :)) Kolikrát se vám stalo, že na internetu strávíte zbytečně dlouhý čas hledáním kvalitního online streamu? Nám nespočetněkrát. A když už jsme na něco slibného narazili, tak web vyžadoval registraci. V neposlední řadě samozřejmě existuje i spoustu odkazů, které obsahují spyware nebo vás pouze přesměrují na reklamní stránky přes několik vyskakovacích oken apod. S tím je teď konec! Nyní vám stačí přidat tuto stránku do oblíbených – naleznete zde vše podstatné. Vybíráme nejlepší dostupné zdroje pro sledování živých přenosů ze sportovních zápasů. A nejde vždy jen o placené zdroje, i když s těmi je to pochopitelně jednodušší, a nemusíte utratit ani velké peníze. Tisícovky živých přenosů nyní máte na dosah ruky.

Kde sledovat živě nejpopulárnější sportovní soutěže

         
  Soutěž Televizní přenosy Live stream  
   OLYMPIJSKÉ HRY      
   Letní olympijské hry ČT sport, Eurosport 1, Eurosport 2 ?  
   Zimní olympijské hry ČT sport, Eurosport 1, Eurosport 2 ?  
         
   FOTBAL      
   Liga mistrů Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4  
   Evropská liga ČT sport, Sport 1, Sport 2  
   Kvalifikace + MS + EURO ČT sport  
   Liga národů ČT sport, Sport 1, Sport 2  
   Premier League (Anglie) CANAL+ Sport  
   LaLiga (Španělsko) Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Bundesliga (Německo) Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4  TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Seria A (Itálie) Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4  TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Ligue 1 (Francie) Nova Sport 1, Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Fortuna liga (1. Česko) O2 TV TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Fortuna národní liga (2. Česko) ČT sport TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   HOKEJ      
   Extraliga (Česko) ČT sport, O2 TV TV Tipsport, Chance TV  
   NHL Nova Action, Nova Sport 1, Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   KHL ? ?  
   Euro Hockey Tour ČT sport  
   Mistrovství světa  ČT sport TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   TENIS      
   Australian Open Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Roland Garros Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Wimbledon Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   US Open Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Davis Cup + Billie Jean Cup ČT sport, RTVS TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Turnaj mistrů Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Turnaj mistryň O2 TV TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   ATP Tour 1000, ATP Tour 500 Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   ATP Tour 250 Eurosport 2, Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   WTA Tour O2 TV, RTVS TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   OSTATNÍ SPORTY      
   MS + SP v zimních sportech ČT sport, Eurosport 1, Eurosport 2 ?  
   Formule 1 Sport 1, Sport 2 ?  
   MOTO GP Nova Sport 1, Nova Sport 2 ?  
   Atletika (MS, Diamantová liga) ČT sport ?  
   NBA Nova Sport 1, Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Euroliga v basketbalu O2 TV, Premier Sport 1, Premier Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Tour de France ČT sport, Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   UFC  Premier Sport 1, Premier Sport 2    
   Oktagon MMA Oktagon.tv TV Tipsport, Chance TV  
   MLB O2 TV, Premier Sport 1, Premier Sport 2 TV Tipsport, Chance TV  
   NFL Premier Sport 1, Premier Sport 2 TV Tipsport, Chance TV  
   e-sporty 
TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         

 

Online streamy u sázkových kanceláří

Pro každého sázkaře zřejmě nejpohodlnější a nejjednodušší možnost, jak si naladit sportovní online stream! Přední sázkové kanceláře nabízí široké spektrum sportovních přenosů, a to nejen fotbalových a hokejových, ale i méně sledovaných sportů a soutěží. Sledovat tak můžete i házenkářské, volejbalové či futsalové soutěže nebo např. zápasy badmintonu či stolního tenisu a mnoho dalšího. Záleží pouze na vás, na co máte zrovna chuť.

Velkou výhodou sledování online streamů na platformě sázkových kanceláří je možnost sázení live sázek. Můžete tak reagovat na aktuální skóre a dějství na hřišti. Dejte si však pozor na časové posunutí streamu, kterým se sázkové kanceláře chrání. Přenosy totiž bývají oproti reálnému dějství o pár vteřin zpomaleny.

Pro sledování online streamů v sázkových kancelářích je potřeba se přihlásit k vašemu hráčskému účtu. Některé sázkové kanceláře ještě navíc vyžadují, abyste měli na svém kontě peněžní zůstatek nebo abyste podali za určité období alespoň minimální sázku, tedy nic neřešitelného.

TV Tipsport

 

Přehled českých sázkových kanceláří, které nabízejí online streamy

Jedničkou na českém trhu, co se online přenosů týče, je jednoznačně TV Tipsport. Jeho nabídka je nejen nejširší, ale také nejkvalitnější. Jedinou podmínkou, kterou TV Tipsport vyžaduje, je mít za poslední měsíc podanou sázku v hodnotě alespoň 30 Kč, nic víc. Za tento malinký výdaj, který samozřejmě pro běžného sázkaře nic neznamená, dostanete online streamy ve vysoké kvalitě a bez zbytečných reklam. Tipsport má díky nakoupeným právům opravdu bohatou nabídku, jednoznačně tedy doporučujeme.

Vše, co je psáno o TV Tipsport, platí samozřejmě i pro dceřinnou společnost Chance. Kromě Tipsportu můžete využít také online přenosů u dalších sázkových kanceláří. Dobrou nabídkou, byť ne tak širokou, disponuje Fortuna TV či Sazka

Nejzajímavější soutěže, na něž vlastní sázkové kanceláře vysílací práva

Z fotbalové nabídky jsou tradičně nejlákavějšími střetnutími duely Ligy mistrů, Evropské ligy a kvalifikačních zápasů na závěrečné turnaje (mistrovství světa a EURO) včetně zápasů Ligy národů UEFA. Musíme vás zklamat, avšak tyto soutěže až na výjimky z předkol Ligy mistrů či Evropské ligy v nabídce streamů nenajdete. Stejně neradostnou zprávu máme i pro přiznivce anglické Premier League. Tuto soutěž nabízí TV Tipsport pouze v audio verzi.

Další z velkých evropských fotbalových soutěží naladíte bez problémů. Španělskou LaLigu, francouzskou Ligue 1 a německou Bundesligu si užijete jak na Tipsportu, Chanci, Fortuně, tak i na Sazkabetu. Italskou Serii A najdete na výše zmíněných kromě Sazkabetu. K Fortuna:lize se dostanete také u všech čtyř bookmakerů. TV Tipsport dále nabízí přenosy v podstatě z celého fotbalového světa. Narazíte zde na online streamy z faerské, australské, japonské, čínské, americké či brazilské fotbalové ligy. Výjimkou nejsou ani nižší soutěže. Je libo zápasy z italské Serie C (třetí liga) či švédské Superettan (2. liga)? Žádný problém. 

Širokou nabídku si mohou užít také hokejoví nadšenci. Zápasy nejslavnější ligy světa NHL, ruské KHL, české Extraligy a mnoha dalších soutěží včetně mistrovství světa jsou samozřejmostí. Sledovat můžete rovněž tenisové turnaje ATP a WTA, a to včetně všech čtyř Grand Slamů. Sledovat však můžete i turnaje nižší kategorie – ITF či Challenger. Neuniknou vám ani další prestižní severoamerické soutěže NBA, MLB či NFL.

Z nabídky sportů to však rozhodně není vše. Především na TV Tipsport jsou k dispozici přenosy z mnoha různých soutěží po celém světě. Sledovat online můžete např. stále více populární MMA zápasy z UFC či OKTAGONU, dostihy, házenou, volejbal, badminton, stolní tenis a mnohá další odvětví. Samozřejmě, že sázkové kanceláře drží krok s dobou a nezapomínají ani na stále více rostoucí segment esportu.

*Vzhledem k neustálé změně vysílacích práv nemusí být některé informace aktuální.*

Sledujte více online přenosů najednou

Dalším benefitem, proč se vyplatí sledovat live streamy z prostředí sázkových kanceláří je tzv. multiview náhled, díky čemuž máte možnost sledovat více přenosů v rámci jedné sázkové kanceláře zároveň. U Tipsportu a Chance najedete v nabídce Live zápasů kurzorem na druhý zápas, který chcete sledovat a zvolíte, zda ho chcete sledovat v levém nebo pravém sloupci. Top je vše. Díky možnosti multiview náhledu můžete sledovat dva přímé přenosy zároveň, aniž byste si přitom zakryli kurzovou nabídku, ta zůstane pro každý ze sledovaného streamu odkrytá tak, abyste mohli promptně zareagovat na dění na hřišti a uzavřít sázku v co nejkratším čase.

Tipsport multiview

Zdroj: tipsport.cz

Také ve Fortuně můžete sledovat více přenosů současně. Řešení zde však zatím není úplně šťastné, neboť si nejprve musíte pustit první stream, který následně otevřete v samostatném okně tlačítkem "pop-up stream" a následně si vyberete druhý živý přenos, který už uvidíte klasicky v pravé části nad live chatem. Tímto způsobem si ve Fortuně můžete otevřít do pop-up oken několik live streamů. Nevýhodou tohoto řešení je, že si zakrýváte určitou část obrazovky. Výhodou Fortuny ovšem je, že pokud si chcete vychutnat jeden přenos, máte možnost otevřít si ho v celém okně monitoru.

U sazkabetu více streamů najednou v jednom okně nespustíte. Jediným řešením zůstává otevřít si několik streamů v nových oknech a přepínat mezi nimi.

Přímé přenosy v televizi

Klasickou možnost, jak sledovat sportovní přenosy, nabízí televizní sportovní kanály. Níže vám představíme několik možností, které jsou v České republice dostupné a dostanete se díky nim ke spoustě přímých přenosů.

ČT sport

Zatím stále nejpopulárnější a největší sportovní kanál v ČR, a to především díky tomu, že jde o veřejnoprávní kanál, který nemusíte platit navíc. Kvalita přenosů je vynikající a komentované živé přenosy jsou navíc v češtině.

Sportovní kanál České televize se zaměřuje na všechny nejpopulárnější sporty u nás. Užít si můžete vybrané zápasy z Tipsport Extraligy ledního hokeje, hokejových turnajů Euro Hockey Tour či fotbalové Fortuna:národní ligy. Nechybí ani zápasy české reprezentace, a to i do jednadvaceti let. V poslední době dostává poměrně značný prostor i malá kopaná a futsal. Oproti minulým ročníkům již, bohužel, v nabídce nefigurují zápasy milionářské Ligy mistrů. Z Evropské a Konferenční ligy vysílá ČT sport vybraný zápas českého zástupce.

To, co nemůže ČT sport odvysílat přímo, se snaží dohnat alespoň pravidelnými magazíny a studiy (Dohráno, Magazín Ligy mistrů, Magazín Evropské ligy apod.). Důležité vrcholné fotbalové akce jako mistrovství světa či EURO zatím pod taktovkou ČT sport zůstávají i nadále. Uvidíme, na jak dlouho.

Díky ČT sport vám neuniknou ani domácí soutěže ve volejbalu, házené, basketbalu, florbalu a jejich reprezentační vrcholy. Pravidelně je do nabídky zařazován také tenis (především turnaje na české půdě). Velký prostor je věnován také dalším individuálním sportům (cyklistice, atletice, golfu, dostihům s vrcholem české dostihové sezóny Velkou pardubickou atd.). V zimní sezóně hraje prim biatlon, sjezdové lyžování a skoky na lyžích.

ČT sport také přenáší vrcholné akce světového sportu. Známá jsou její studia k letním i zimním olympijským hrám atd.

Pokud neholdujete televizním přenosům, nevadí. Díky webu ČT sport si tento kanál naladíte na jakémkoli zařízení. Na této stránce toho najdete mnohem více než v klasickém televizním vysílání. Jsou zde k dispozici sestřihy, reportáže, doporovodné informace a články, které jsou vám neustále k dispozici. Nabídka je více než štědrá a každý sportovní fanoušek si určitě přijde na své, vždyť v nabídce najdete více než 30 sportů!

O2 TV Sport + O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis Premier Sport

Tyto exkluzivní sportovní kanály nabízí divákům přenosy ze světa fotbalutenisumotorismubojových sportůbasketbalu a mnohých dalších. Všechny tři stanice můžete sledovat online od rána do nočních hodin nebo kdykoliv budete mít čas, a to díky zpětnému zhlédnutí a nahrávání pořadů.

Hlavním lákadlem jsou především Fortuna ligaTipsport Extraliga ledního hokeje, tenisové turnaje ženského okruhu WTA, baseballová MLB, závody WRC či basketbalová Euroliga.

Premier Sport 1, Premier Sport 2

Dříve byla hlavním tahákem Premier Sportu anglická Premier League. Ta se však přestěhovala na CANAL+ Sport, a tak fotbalovým fanouškům zbyly další prestižní soutěže jako Liga mistrů, LaLiga, Bundesliga a Serie A.

Na obou stanicích Premier Sport lze sledovat zápasy z nejlepší organizace bojových sportů UFCbasketbalovou Euroligubaseballovou MLB a nejlepší ligu amerického fotbalu NFL.

Nova Sport

Prémiové sportovní stanice Nova Sport nabízí fanouškům nejprestižnější sportovní ligy světa, a to i s účastí českých sportovců. NHL, basketbalové NBA, UFC, francouzskou Ligue 1 a americké MLS, WWE, zápasy z Evropské ligy UEFA nebo anglické ligové pohárové soutěže Carabao Cupu, přenosy z MotoGP nebo šipkařské Premier League Darts a ragbyového Six Nations.  

S příchodem Nova Sport 3 a Nova Sport 4 se značně rozšíříla a zkvalitnila nabídka fotbalových soutěží. Nově jsou k vidění zápasy Ligy mistrů, Evropské ligy, Bundesligy, LaLigy či Serie A.

Sport 1, Sport 2

Jednou z nejširších nabídek co do počtu soutěží a sportovních odvětví se mohou chlubit sportovní kanály Sport 1 a Sport 2 spadající pod AMC Netwrok International. Tyto kanály však neoslovují diváky napřímo, ale pomocí operátorů, jímž vysílací práva nabízí. Vy si tedy jejich obsah můžete vychutnat přes zprostředkovatele.

Celková nabídka je velmi široká, vypíchneme tedy to nejpodstatnější a nejzajímavější. Milovníci motorových sportů by si neměli nechat ujít přenosy z formule 1 (včetně tréninků a kvalifikací), formule 2formule 3 a WTCR.

Fotbalové fanoušky potěší vybrané zápasy z kvalifikačních cyklů na MS EURO, zápasy Ligy národůEvropské ligyEvropské konferenční ligyCopy del ReyCoppy Italia či turecké Süper Lig.

Smlsnou si i hokejoví nadšenci. V nabídce je KHLLiga mistrůSHL (Švédsko) či Tipos Extraliga (Slovensko).

Z dalších sportů zmiňme házenkářskou Ligu mistrů či EHF European Cupboxerské zápasy či např. NCAA (vysokoškolskou ligu amerického fotbalu). 

Eurosport 1, Eurosport 2

Eurosport je celoevropská sportovní televizní síť provozovaná francouzskou televizní skupinou TF1. Síť kanálů této televizní stanice je dostupná v 59 zemích světa ve 20 jazykových mutacích (včetně české mutace). Eurosport zajišťuje přímé přenosy a záznamy z mnoha sportovních akcí. Satelitní vysílání bylo poprvé spuštěno dne 5. února 1989. V roce 2005 vznikl druhý program Eurosport 2.

Mezi sporty zde dominují zejména tenis (všechny čtyři GrandslamyLaver Cup a převážnou část turnajů ATP), cyklistika (TourGiroVueltaKolem FlanderPaříž - Roubaixmistrovství světa,...), atletika, plavání a box. Síť přenáší také události ve sportech jako jsou motoristický sport, snooker a také různé extrémní a akční sporty.

Eurosport vlastní práva i na letní zimní olympijské hry.