Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
Přihlásit se
Betano

Betano

95%

100% uvítací bonus až 3 000 Kč pro kurzové sázení

100% uvítací bonus až 3 000 Kč pro kurzové sázení S vkladem

Maximální výše bonusu:
3000 CZK
Minimální vklad:
100 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
14

Odměna za ověření účtu Bez vkladu

Maximální výše bonusu:
300 CZK


 

Základní informace o Betano

Betano je po dlouhé době první zahraniční sázková kancelář, která vstoupila na český trh, resp. která obdržela licenci Ministerstva financí pro provozování kurzových sázek a zároveň online casina. Uvidíme, jakým způsobem nová konkurence zahýbe situací v českém rybníčku.

Betano není žádným nováčkem. Společnost, která za sázkovou kanceláří Betano stojí, provozuje kurzové sázení již od roku 2012 a kromě domácího Řecka nabízí své služby také v Německu, Bulharsku, Rumunsku, Kypru, Portugalsku, Brazílii a Chile.

Po prvních týdnech fungování musíme konstatovat, že Betano musíte mít v portfoliu. Jejich nabídka se vyrovná a mnohdy i předčí ostatní české společnosti a kurzy jsou často nejvyšší na domácím trhu, a to především u basketbalu, tenisu, OVER/UNDER či handicapu.

Důležitá informace: Sázková kancelář Betano vlastní licenci pro český trh a čeští sázkaři u ní mohou bezproblémově sázet.

obrazek

 

Historie a background Betano

Betano je jeden ze dvou sázkařských produktů společnosti Kaizen Gaming. Tím druhým je Stoiximan, což je sázková kancelář operující v Řecku a na Kypru. Hlavní důraz je však kladen na mezinárodní značku Betano.

Společnost Kaizen Gaming zahájila svou činnost v roce 2012 a od té doby neustále roste. Pod svou hlavní značkou Betano se výrazně angažuje ve světě sportu, především na fotbalovém poli. Betano je sponzorem mnoha portugalských klubů včetně Benficy, Sportingu, Porta či Bragy.

Kromě kurzového sázení provozuje také online casino a virtuální hry. 

Společnost je licencovaná na Maltě.

obrazek

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu u Betano

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na „REGISTROVAT“ v pravém horním rohu se vám otevře registrační formulář.

V registračním formuláři vyplňujete email, jméno, příjmení, adresu, adresu, pohlaví, státní příslušnost, zemi narození, rodné číslo, číslo mobilního telefonu, zdroj vašeho příjmu a volíte si uživatelské jméno a heslo, s nimiž se budete přihlašovat.

Po potvrzení registračního formuláře vám do mailu přijde pětimístný ověřovací kód, který zadáte po prvním přihlášení pro ověření mailu. Tímto proces ověření nekončí!

Protože je v Česku z licenčních důvodů nutné znát svého zákazníka, tak jste u českých sázkových kanceláří jistě zvyklí na dokončení plnohodnotné registrace. To je potřeba absolvovat i u Betana. Protože však Betano nemá v Česku kamenné pobočky, je tento proces nutné vyřídit pomocí bankovní identity. A zde může nastat kámen úrazu, ne všemi bankami je to možné.

Betano nabízí ověření pomocí bankovní identity pouze u těchto společností: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Unicredit Bank, Fio banka, mBank a Moneta Bank. Pokud tedy nevlastníte účet u některé z výše uvedených institucí nebo si ho nejste ochotní založit, nebudete moct dokončit ověření účtu, a tím pádem ani vybírat své prostředky.

Posledním krokem procesu ověření je nastavení sebeomezujících limitů. Všechny tyto kroky musíte stihnout do 30 dnů od registrace, jinak bude váš účet deaktivován!

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina u Betano

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavičce webu i v mobilní aplikaci jedními kliknutím zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázení. Výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání.

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše. Svou nabídkou sportů a jednotlivých soutěží a turnajů, na které jsou vypisovány kurzy, předčí jakoukoli českou sázkovou kancelář! V Betanu se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport.

Stejná situace je i u vedlejších trhů, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Výběr je obrovský a např. u tenisových trhů jsou trhy, na které nebyli čeští sázkaři dodnes zvyklí, např. procentuální úspěšnost prvního podání, počet brejků (v zápasu i pro každého hráče), doba trvání utkání či prvního setu apod.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

MAX Kurz:

Jedna ze specialit Betana je tzv. „MAX Kurz“. Velmi často si u významných soutěží a zápasů, jako např. Liga mistrů, NHL, NBA apod. můžete vsadit na kurzově zvýhodněnou nabídku. MAX Kurz se týká pouze sázek na vítěze zápasu. Na takový výběr bývá nulová nebo velmi malá marže.

Zápas dnes s MAX Kurzem je označem symbolem „MK“.

Mise:

Ojedinělou možností, jak si přijít na skvělé odměny v podobě free betů, představují tzv. „Mise“.

Mise se objeví ve spodní části obrazovky na základě vaší aktivity. Uvidíte novou misi a pokud se ji rozhodnete přijmout, budete okamžitě informováni o krocích, které vás dovedou ke splnění mise a vaší odměně!

Jak taková Mise může vypadat? Např. takto: Vsaďte alespoň 1 000 Kč na SOLO nebo AKO sázku (systémové sázky se nepočítají) se zápasy Ligy národů, které se hrají 2. 6. - 14. 6. 2022. Kurz každého tipu na tiketu musí být vyšší než 1.64 a minimální hodnota sázky na jeden tiket musí být 100 Kč. Bez ohledu na výsledek vašich sázek získáte 300 Kč Sázku zdarma!

Bet Builder

Chcete kombinovat různé příležitosti u stejného zápasu na jednom tiketu? Funkce Bet Builder je tu, aby zachránila situaci!

Funkce Bet Builder umožňuje kombinovat různé příležitosti u stejného zápasu v jedné sázce. Například můžete zahrnout následující příležitosti v zápase Liverpool vs. Newcastle:

 1. Konečný výsledek / Výhra domácího týmu
 2. Skórující hráč / M. Salah
 3. Rohy / více než 7,5

Abyste mohli sázet s využitím funkce Bet Builder, musíte nejprve vybrat událost, která vás zajímá, a poté vybrat funkci Bet Builder a filtrovat dostupné příležitosti, které lze kombinovat.

Můžete si vybrat 2 až 7 příležitostí, které se poté přidají na váš tiket a vytvoří se kombinovaná sázka.

Speciální nabídky

Akce, které nemají na českém trhu obdoby. Týkají se vybraných fotbalových (2 góly náskok), hokejových (3 góly náskok), tenisových( Rozhodující první set + 2 sety náskok), basketbalových (20 bodů náskok), volejbalových (2 sety náskok) a házenkářských (6 gólů náskok) utkání.

Princip těchto akcí je totožný. Týká se vybraných soutěží a hlavního trhu (Vítěz zápasu). Princip vysvětlíme na fotbalové akci „2 góly náskok“:

 • Pokud tým, který jste vybrali jako vítěze, bude kdykoli během zápasu ve vedení o dvě branky, vaše sázka bude vyhodnocená jako vyhraná, i když se soupeřovu týmu nakonec podaří vyrovnat nebo dokonce vyhrát zápas!
 • S nabídkou „2 góly náskok“ můžete před začátkem zápasu podat sázku na příležitost „Výsledek zápasu“ (výhra domácích nebo hostů), a pokud je váš tým v kterémkoli bodě zápasu o 2 branky ve vedení, vyhráváte automaticky, aniž byste museli čekat, až zápas skončí!
obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Betano

 • ✅ Tím největším benefitem je samozřejmě to, že jde o českou sázkovou kancelář, která vlastní licenci pro český a slovenský trh. Co to znamená? Že si jako český občan po registraci v pohodě vsadíte bez jakýchkoli problémů
 • ✅ Vysoké kurzy, často nejvyšší na trhu na jednu z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá hladina vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.
 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Velké množství speciálních „Misí“, díky kterým můžete získat free bety
 • ✅ Akce s předčasnou výplatou, jako např. „2 góly náskok“ (fotbal), „3 góly náskok“ (hokej) apod.
 • ✅ MAX Kurz
 • ✅ BetBuilder
 • ✅ Cashout
obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je rychlost, s jaké se vám dostane pomoci. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin.

Velkou výhodou zákaznické podpory je, že komunikujete v češtině.

Kromě live chatu můžete využít e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

obrazek

Naše hodnocení
95 %

První zahraniční sázková kancelář, která získala licenci pro český trh. Jediné, co je potřeba mít před podáním sázky, je registrovaný účet. Proces registrace je velmi jednoduchý a svižný. Ověření totožnosti klienta však lze prozatím provést pouze bankovní identity.

Za ověření vašeho účtu se můžete těšit na odměnu v podobě 300 Kč sázky zdarma! K prvnímu vkladu navíc získáte 100% bonus do výše až 3 000 Kč!

Rozsah kurzové nabídky je obrovský a stejné je to i s trhy, které jsou vypisovány. U Betana najdeme možnosti sázek, které jiná česká sázková kancelář nenabízí. Kromě sportů si u Betana vsadíte také na politické a kulturní dění. Live sázení je rovněž na špičkové úrovni.

Kurzová hladina je rovněž na vysoké úrovni, marže je sice plus minus stejná jako všude jinde, ovšem jejich kurzy jsou v mnoha případech ty nejvyšší na trhu. Nemáme tím na mysli celkovou kurzovou hladinu, ale často jedna z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.

Pravidelní sázkaři jsou navíc rozmazlováni bonusovým prgramem, díky němuž si mohou přijít na pravidelné free bety. Stačí plnit nabízené „Mise“, za které inkasují sázky zdarma.

Nechybí ani spolehlivá a rychlá mobilní aplikace, co víc si přát? Vypadá to, že Betano vnese na český trh sázkových kanceláří čerstvý vítr, který byl dlouho potřeba.

 

 • Česká licence
 • Nejširší nabídka na českém trhu
 • Vysoké kurzy, v mnoha případech nejvyšší na trhu
 • Vysoký vstupní bonus + bohatý bonusový program (Mise)
 • Mobilní aplikace
 • Live sázení
 • Promoakce s předčasnou výplatou (2 góly náskok, 20 bodů náskok, Rozhodující první set apod.)
 • Chybí livestreaming
 • Možnost ověření účtu pouze pomocí bankovní identity

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2012
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody VISA, Skrill, MasterCard, Maestro, ČSOB WebPay, Česká spořitelna, Skrill 1-Tap, Moneta, Fio banka, Online bank transfer, Unicreditbank platba, Platební karta, Komerční banka, mBank
Jazyky cs

Ano, Betano je jedna z českých sázkových kanceláří, které vlastní licenci a čeští hráči jsou vítáni.

Registrace je velmi jednoduchá. Nejprve vyplníte registrační formulář s vašimi údaji a poté ověříte emailovou adresu pomocí pětimístného kódu, který vám přijde. 

Poté následuje další krok, v němž musíte pomocí bankovní identity ověřit svou identitu a plně aktivovat svůj účet. Na toto ověření máte 30 dní.

V současné chvíli je dokončení registrace možné pouze pomocí bankovní identity. Lze využít tyto společnosti: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Unicredit Bank, Fio banka, mBank a Moneta Bank.

Po dokončení celého procesu ověření účtu na vás čeká sázka zdarma v hodnotě 300 Kč. K prvnímu vkladu navíc dostanete 100% bonus do výše až 3 000 Kč!

V současnosti můžete ke vkladu využít bankovní převod, platební kartu, Skrill a paysafecard.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze v současnosti využít pouze bankovní převod.

Ano, Betano disponuje povedenou mobilní aplikaci pro kurzové sázení. Ke stažení pro iOS i Android.