Přihlásit se
Sazkabet

Sazkabet

96% 

Základní informace o Sazkabetu

Sazkabet provozuje své služby již od roku 2009 a jde o dobře známou společnost. Kromě online sázení si můžete vstadi i na jejích pobočkách. Stejně tak zde můžete provádět vklady a výběry finančních prostředků.

Pro sázkaře je nejdůležitější informací vysoká kurzová hladina a časté soutěže. To se samozřejmě týká hlavně událostí zajímavcýh pro českého fanouška, takže např. zápasy české hokejové a fotbalové reprezentace, velké tenisové turnaje atp.

K registraci dostane každý hráč bonus v podobě 500 Kč jen za pouhé dokončení registrace a vklad v min. hodnotě 100 Kč. Tím však odměňování rozhodně nekončí. Poté je k dispozici ještě klasický model vstupního bonusu, který je až 9 500 Kč!

Sázková kancelář Sazkabet je licencovaná v České republice.

obrázek

 

Historie a background Sazkabetu

Česká sázková kancelář Sazkabet spatřila světlo světa v roce 2009. Jak už ale nnázev napovídá, její mateřskou společností je SAZKA a. s., kterou Češi znají už od roku 1956 díky losování sportka. 

Za tu dobu se tato společnost stala stálicí na trhu a roku 2009 se rozhodla rozšířit své portfolio o kurzové sázky. Za dobu fungování vychytala snad všechny případné nedostatky a její uživatelé mají k dispozici i mobilní aplikaci.

Sazka je Čechům samozřejmě známá hlavně kvůli losování Sportka, ale sportovní fanoušci ji také mohou znát jako generálního sponzora Českého olympijského týmu.

obrázek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrováni na registrační stránku, kde budete vyzváni k zadání emailu a hesla.

Ve formuláři vyplníte informace, které jsou vyžadovány a máte hotovo. Váš účet je nyní aktivní.

Po registraci je potřeba svůj účet ještě ověřit. Zadané informace proto vždy uvádějte pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrázek

 

Kurzová nabídka a hladina u kanceláře Sazkabet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. V první řadě lze zmínit, že je velmi přehledná. Jednoduchý postranní panel s nabídkou sportů, kde jsou vyfiltrované populární ligy ale jednoduše se dostanete i na kompletní nabídku. V nabídce lze jednoduše filtrovat podle časových preferencí. Důležitou funkcionalitou je lupa, která vyhledávání zjednoduší.

Jelikož se jedná o českou sázkovou kancelář, nesmí chybět kurzy na všechny možné české reprezentační zápasy v různých sportech. To ale neznamená, že byste neměli k dispozici i mnoho zahraničních lig, které po rozbalení záložky daného sportu jednoduše najdete pod příslušnými státy a jejich nabídka je velmi široká.

Kromě kurzů na sportovní události Sazkabet samozřejmě nabízí i možnost sázení na stále populárnější eSporty a nebo politické dění nejen v Česku, ale i v sousedních státech nebo například USA.

 

obrázek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Sazkabet

 • ✅ Vstupní bonus kde v podstatě 500 kč dostanete na ruku
 • ✅ Vysoké kurzy u hlavních trhů 
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Mobilní aplikace dostupná pro Android i iOS.
 • ✅ České prostředí.
 • Široká nabídka livestreamů.
 • ✅ Licence v ČR.
 • ✅ Cashout
obrázek

 

Kontakt a podpora

Podpora Sazkabetu funguje samozřejmě v češtině. Kromě obvyklého livechatu a emailové podpory je zde i k dispozici telefonická podpora.

K mnoha otázkám nakonec ani nemusí dojít, protože spoustů odpovědí najdete v sekci FAQ.

 • live chat
 • reklamační formulář
 • sekce FAQ
 • telefonická podpora
obrázek

Naše hodnocení
96 %

Sázková kancelář Sazkabet vznikla roku 2009. Jak už název napovídá, jejím provozovatelem je společnost Sazka, u které si Češi mohou vsadit sportku už od roku 1956. Společnost jako taková je tedy opravdovou stálicí na trhu.

Ocenit musíme vstupní bonus, který je rozdělen na tři části. Prvních 100 Kč obdrží nový uživatel za první vklad, dalších 400 Kč po dokončení plné registrace. Zbylých 9 500 Kč po splnění dalších podmínek.

Mezi další benefity patří rychlá a jednoduchá registrace a také mobilní aplikace dostupná pro Android iOS.

Pro české sázkaře je samozřejmě pozitiví stránkou, že se jedná o tuzemskou sázkovou kancelář, takže zde nehrozí jazyková bariéra ani na webu, ani při komunikaci s podporou. Stejně jako ostatní sázkové kanceláře i Sazkabet nabízí velkou řadu livestreamů.

Sazkabet má také veliké množství různých soutěží. Ať už se jedná o pravidelné souboje o 50 000 Kč pro největší dříče, nebo o denní soutěže o 5 000 Kč v livesázkách, tak nabící i losování různých prémií při sázkách např. na utkání české reprezentace v koheji.

 • Mobilní aplikace
 • Na trhu od roku 2009
 • České prostředí
 • Široká nabídka kurzů
 • Vstupní bonus až 10 000 Kč
 • Časté soutěže

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2009
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 97%
Platební metody Bank transfer, VISA, PayPal, MasterCard
Jazyky cs

Ano, a to pro operační systém Android i iOS.

Podpora je k dispozici na live chatu nepřetržitě. Před jejím kontaktováním se ale zkuste podívat do sekce FAQ. Další možností je formulář nebo telefonická podpora.

České koruny.

Ano. Kromě vstupního bonusu nabízí i velké množství soutěží a možnost kombinovat předzápasové tikety s live sázkami.