Přihlásit se

Nástroj LivePick

Rádi a často sázíte live sázky? Pakliže ano, tak zbystřete! Představujeme vám zcela unikátní nástroj, který vám usnadní vaši práci při live sázení – LivePick. Tento nástroj si představte jako vašeho osobního sázecího asistenta, který vás ihned upozorní, jakmile nějaký zápas splňuje vaše sázecí kritéria. Dokážete si představit, jak vám to ulehčí život a zrychlí vaši práci? Pojďme si LivePick představit blíže.

 

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

Nástroj LivePick

Rádi a často sázíte live sázky? Pakliže ano, tak zbystřete! Představujeme vám zcela unikátní nástroj, který vám usnadní vaši práci při live sázení – LivePick. Tento nástroj si představte jako vašeho osobního sázecího asistenta, který vás ihned upozorní, jakmile nějaký zápas splňuje vaše sázecí kritéria. Dokážete si představit, jak vám to ulehčí život a zrychlí vaši práci? Pojďme si LivePick představit blíže.

 


LivePick v kostce

Pokrok nezastavíme. Vše kolem nás se vyvíjí doslova před očima. Není tedy divu, že i sázkaři se snaží naklonit výhodu na svou stranu pomocí různých nástrojů. Jeden takový se podařilo vyvinout českým tvůrcům a ve světě si již vybudoval svoji základnu nadšenců, kteří jej s radostí využívají. Teď je na čase prorazit i na domácí scéně.

LivePick je nástroj, který funguje jako osobní asistent sázkaře a tu nejtěžší práci vykonává neomylně za něj.

Každý sázkař, který se věnuje live sázkám ví, jak těžké a časově náročné je, mít pod kontrolou, byť jen pět živých zápasů, natož všechny, které jsou v nabídce a ve správný moment vsadit. Tato práce, která samotné sázce předchází vás stojí hodiny času navíc a stejně nepřináší jistotu, že do sázky vstoupíte v ten nejlepší moment.

LivePick funguje tak, že každých pár vteřin prochází všechny živé zápasy a hledá v nich ten správný okamžik, kdy sázku vsadit. Jakmile tato situace nastane, tak vám ihned odešle notifikaci na mobil a vy se na daný zápas můžete podívat a akorát se rozhodnout, zda vstoupíte do sázky nebo ne.

Software vybírá zápasy na základě kritérií, které mu zadáte. Vaše sázecí strategie může být například to, že ve fotbalovém utkání padne alespoň jeden gól do poločasu (OVER 0,5 HT). Jediné, co musíte udělat, je zadání podmínek do filtru, podle kterých vám bude hledat zápasy. Takže pro náš příklad zvolíme např. tyto podmínky:

  • Chceme, ať je stav 0:0
  • Chceme, aby v zápase byly nějaké šance a tlak, ať má z čeho padnout gól, tak nastavíme, ať je v utkání alespoň 6 střel na bránu
  • Chceme sázet až od určité minuty zápasu, kdy už bude slušný kurz, takže nadefinujeme, že chceme vybírat zápasy až od 25. minuty
  • V neposlední řadě vybereme kurz, od kterého chceme sázet, že padne v poločase gól, nastavíme větší než 1,70

A to je z vaší práce vše. Jakmile totiž nějaký zápas splní vaše podmínky, tak vám přijde notifikace do mobilu. LivePick je schopen prohledat každou minutu všechny probíhající zápasy. Na vás už zbývá "pouze" závěrečné rozhodnutí, jestli vsadit. 

                                                                                                      LivePick notifikace do mobilu

Vidíte, jak silný nástroj LivePick je? Díky němu nemusíte ručně proklikávat zápas po zápasu a hledat nejvhodnější okamžik pro vaši sázku, LivePick to udělá za vás a ušetří vám desítky hodin času měsíčně.

 

Automatizace vs. člověk

Nesporná výhoda softwaru, o kterém je zde řeč, spočívá v množství práce, které za vás odvede. My lidé, bohužel, nedokážeme týden v kuse být vzhůru a soustředit se pouze na sledování live sázek, tak to prostě je. Naštěstí si to můžeme zjednodušit, protože LivePick přesně tohle dokáže. Prochází pro nás stovky zápasů denně a hledá příležitosti, které vyhovují námi zadaným kritériím.

Skvělou zprávou pro nás sázkaře je i to, že program nemusíte omezovat pouze jednou sázecí příležitostí. Můžete nadefinovat, že chcete hledat sázku pro OVER 0,5 v poločase, pro sázku, že oba týmy dají gól, pro sázku na další gól atd. Program každou vteřinu vyhodnocuje každé utkání a vždy vás okamžitě upozorní, jakmile nějaký zápas splňuje vaše podmínky pro sázku. Tímto způsobem šetříte desítky hodin času a nikdy nepropásnete správnou šanci vsadit na zápas!

 

Vyzkoušej si LivePick

Jakou zvolit sázecí strategii?

To záleží zcela na vás. Můžete sázet na co jste zvyklí nebo můžete zkoušet několik různých strategií a rozhodnout se podle vašich výsledků. Kromě toho vám nástroj nabízí i možnost vyzkoušet strategie jeho členů. Stačí jen použít filtry, které vytvořili sami uživatelé. Aktuálně jich je na výběr přes 70!

Určitě si přečtěte i obecné strategie kurzového sázení na našem webu.

LivePick sázecí strategie

 

Kde využívat LivePick?

Sázet můžete samozřejmě kdekoli, to záleží zcela na vás. Nejširší nabídku live sázek mívá BET365. To je také sázkovka, ze které berou vývojáři LivePicku kurzy. Z českých sázkovek můžete vyzkoušet například Fortunu, Tipsport, Chanci, Sazkabet, a některé další. O live sázení u domácích sázkových kanceláří zjistíte více informací v našem článku.

 

Poznejte sílu automatizace pro živé sázení a vyzkoušejte LivePick ještě dnes

LivePick na vyzkoušení zdarma

Tvůrci dávají sázkařům jedinečnou příležitost si nástroj osahat ZDARMA a rozhodnout se, jestli je pro něho vhodný, tak toho využijte. Členství „na zkoušku“ trvá 4 dny.

Web je cílen převážně na zahraniční trh, takže je zatím v angličtině, ovšem ani méně zdatným angličtinářům nebude dělat problém se zorientovat a pochopit sílu LivePicku. Pokud s něčím budete mít problém, tak se můžete obrátit na podporu, která s vámi bude komunikovat i v češtině. Kontaktovat kluky můžete buď mailem: info@livepick.eu nebo přímo v chatu na jejich facebooku. Využít také můžete jejich Telegramovou skupinu, kde můžete diskutovat s ostatními členy.