Přihlásit se

SP BetClub

Zdeněk Utrhlička

Zdeněk Utrhlička

SP BetClub


Aktualizováno: SP BetClub už vlastní webové stránky neprovozuje. Ve verifikaci ale pokračuje nadále, a to na platformách VerifiedBets a SportBreak.

Zkratka SP v názvu označuje „sázkové poradenství“ a my musíme ocenit, že to pánové myslí vážně. Jak sami udávají na svém webu, jsou vám k dispozici sedm dní v týdnu a svým členům nabízí opravdové sázkové poradenství, takže v případě potřeby se na ně neváhejte obrátit. V případě SP BetClub se jedná o léty prověřený servis, jenž se soustředí především na fotbal a hokej. V zimních měsících vyhledávají i zimní sporty (skoky na lyžích, biatlon apod.). Představujeme vám SP BetClub.

SPbetclub

Zdroj: spbetclub.cz

Verifikace: ANO – od února 2015 vyžívali Bet-universe, kde již nepůsobí; od června 2019 jsou verifikováni na VerifiedBets a najdete je i na SportBreak.cz

Web:

Oblast specializace: Nejsou úzce zaměřeni, posílají i několik tipů denně, a to především na fotbalové a hokejové soutěže. V zimních měsících se nevyhýbají ani skokům na lyžích biatlonu.

Úspěšnost: Aktuální statistiky bereme ze stránky SportBreak, kde vystupují pod názvem SPREADCLUB.

  • Statistiky k dnešnímu dni jsou: 236x W – 21x VOID183x L; YIELD = 6,78 %; profit = 29,99 U 

Sázkové kanceláře: V současné chvíli především Betano, Fortuna a Tipsport. Dříve používali i zahraniční sázkové kanceláře, především Pinnacle, do kterého můžete mít přístup díky Sportmarketu.

Členství: cena na platformě SportBreak: 1 250 Kč/7dní, 2 500 Kč /30 dní, 6 250 Kč/90 dní. 

Doporučení: Bohatá více než pětiletá historie, která každý rok končí v plusu, je určitě dostatečně vypovídající. Většinou své tipy posílají s dostatečným předstihem, takže máte opravdu spoustu času je vsadit. Tipy jsou verifikovány již pěkně dlouhou dobu, takže doporučujeme vyzkoušet.