Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
Přihlásit se

Sázení u českých sázkových kanceláří

Za české sázkové kanceláře považujeme ty, které mají sídlo v České republice a také provozují kamenné pobočky či jiná kontaktní místa.

České sázkové kanceláře
 
Zdeněk Utrhlička

Zdeněk Utrhlička

Sázení u českých sázkových kanceláří

Za české sázkové kanceláře považujeme ty, které mají sídlo v České republice a také provozují kamenné pobočky či jiná kontaktní místa.

České sázkové kanceláře
 

Výhody českých sázkových kanceláří

Za největší výhodu považujeme absolutní bezproblémovost při řešení jakýchkoli problémů. Veškerá komunikace samozřejmě probíhá v češtině a kdyby na to přišlo, vždy se dá osobně zajít na pobočku a tam vše spolehlivě vyřešit. Transakce pochopitelně probíhají v českých korunách, vše se tedy děje poměrně rychle a hlavně bez poplatků za konverzi měny.

Nejlepší sázkové kanceláře v České republice

Ideální je založit si účty u více společností, vyzkoušet si je a porovnat. Podle svého zvážení poté můžete sázet u té, jež vám bude nejvíce vyhovovat. Z hlediska sázení těch nejlepších kurzů (value betting) je ovšem nejvýhodnější použít zrovna tu, která vám nabídne nejvyšší kurz. A když vám některá nesedne hned, vždy na vás čeká uvítací bonus, se kterým je testování vždy příjemnější. 

Sázení na domácí soutěže

Každý český sázkař jistě ocení bohaté zápasové nabídky českých sázkových kanceláří na domácí soutěže. V této oblasti se zahraniční konkurence může jen těžko rovnat, zdaleka totiž nemluvíme jen o sázkových příležitostech na první fotbalovou nebo hokejovou ligu, velmi slušnou nabídku lze nalézt i u mnohem nižších lig a různých pohárů, a to i u méně sledovaných sportů. Chtělo by se říct, že konkurenční stránky přece také vypisují kurzy na výše zmíněné. Rozdíl ale bude v limitech. Zahraniční bookmakeři mívají často jasně odstupňované rozdělení jednotlivých lig a sportů a podle toho pak na ně nabízí odpovídající limity. Český bookmaker vám po určité historii nastaví nějaký limit, který je napříč sporty podobný a stále velmi uspokojivý.

České sázkové kanceláře a živé sportovní přenosy

Absolutní jedničkou ve streamování je sázková kancelář Tipsport a jejich Tipsport TV. Jejich streamy jsou ve vysoké kvalitě a vysílají přenosy i z mnoha nižších lig a méně důležitých zápasů. Sledování TV Tipsport je velmí snadné. Jediné, co ke sledování live streamů potřebujete, je aktivní herní účet. Nic víc! Registrace je navíc intuitivní a velmi rychlá. Dalším plusem je štědrý vstupní bonus, který získáte ke svému prvnímu vkladu. Ten se může vyšplhat až na 50 000 Kč! Záleží pouze na vás.

Po předregistraci na internetu můžete sledovat živé přenosy pouze po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit plnou registraci, jinak nebudou přenosy přístupné. Registrovaným uživatelům živé přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy).

  • Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 Kč.

Pro sledování Tipsport TV se stačí přihlásit ke svému účtu, kliknout na sekci TV a vybrat si z programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky. Lze dokonce sledovat dva live streamy zároveň. Okna si seřadíte vedle sebe.

TV Tipsport 

Recenze českých sázkových kanceláří

Připravili jsme si pro vás podrobné hodnocení českých sázkových kanceláří Tipsport, Chance, Fortuna a SynotTip.